„Czytać książki wielka chluba, wszystko w życiu mi(ci) się uda” Zuzanna Kawiecka

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu475
W miesiącu2424
Łącznie146718
MKiDN

PostHeaderIcon Festyn na zakończenie lata w Filii nr 1

Ostatni dzień Wakacji z Biblioteką dzieci spędziły na wspaniałej zabawie podczas festynu na zakończenie lata. Organizatorami wydarzenia była Spółdzielnia Mieszkaniowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu. Dzieci z przyjemnością wzięły udział w wielu konkurencjach sportowo-rekreacyjnych: rzut piłeczką do kosza oraz wielu innych. W czasie trwania imprezy najmłodsze dzieci mogły korzystać z tzw. "Strefy malucha" (wydzielonego miejsca do zabawy dla najmłodszych). Wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni do malowania twarzy w "Bajkowe wzory odchodzącego lata".

Dużą atrakcją dla dzieci były nagrody dla najlepszych uczestników poszczególnych konkurencji. Zabawom towarzyszyła muzyka, dzieciom dopisywały humory i pogoda nie zawiodła.

LEGIMI
Academica