"Z przyjemności, z konieczności, Przasnyszanie przybywajcie! Nasza biblioteka na Was czeka” Jan Chmielewski

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu17
W miesiącu1316
Łącznie132515

PostHeaderIcon Muzyczne zakończenie wakacji!

Chcąc wykorzystać ostatnie wakacyjne dni  zaprosiliśmy dzieci do biblioteki głównej gdzie czekali na nich panowie ze Szkoły Rytmu – Piotr Gospodarczyk i Bartosz Bobeł.

W czytelni letniej czekały na uczestników bębny djembe. Zanim przystąpiono do gry, goście wprowadzili dzieci do świata muzyki.  Poznali różne typy rytmów oraz tempa muzyczne, dzięki którym orkiestra bębnów brzmiała rewelacyjnie! Cały zespół grał, śpiewał i było wesoło. Utwory grane podczas warsztatów sprawiły dzieciom ogromną radość i spędziły miło czas. A po przerwie wszyscy bawili się w tanecznym kroku ze znanymi już bum bum rurkami.

Warsztaty muzyczne poprowadzili: Piotr Gospodarczyk oraz Bartosz Bobeł ze Szkoły Rytmu we Wrocławiu – serdecznie dziękujemy za świetną zabawę!

Projekt „Bibliosfera dla trapera”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

16 Września 2019
Antym, Cyprian, Edyta, Edda, Eufemia,