”Niezbędna dla człowieka jest nasza Miejska Biblioteka” Zuzanna Grzeszczuk

W miesiącu1316
Łącznie132515

PostHeaderIcon Wakacyjne nutki

W czwartkowy letni poranek w naszej bibliotece odbyły się zajęcia muzyczne, które poprowadził pasjonat muzyki - Pan Paweł Zakrzewski.  Uczestnicy zajęć z dużym zaciekawieniem wysłuchali opowieści o tym jak zaczęła się pasja Pana Pawła.

Następnie dzieci miały możliwość  zobaczyć, usłyszeć oraz poznać budowę oraz dźwięki pianina cyfrowego. Oprócz tego zaproszony gość zaprezentował między innymi kilka utworów  z repertuaru muzyki klasycznej oraz filmowej.

Do kolejnej zabawy dzisiejszego dnia dzieci otrzymały włóczki, z których powstały milutkie maskotki. Podczas tego typu zajęć maluchy rozwijają zdolności manualne a także ćwiczą swoją cierpliwość.  Własnoręczne stworzenie zabawki sprawiło dzieciom ogromną frajdę.

Dziękujemy Panu Pawłowi  Zakrzewskiemu za przeprowadzenie zajęć rozwijających zainteresowania muzyczne.

16 Września 2019
Antym, Cyprian, Edyta, Edda, Eufemia,