„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu475
W miesiącu2424
Łącznie146718
MKiDN

PostHeaderIcon Papierowe zwierzaczki i wakacyjne wspomnienia w Filii nr 1

Wakacyjne zabawy w Filii nr 1 ciągle trwają!  W części pierwszej spotkanie poprowadziła Pani Ewa Żbikowska z Biblioteki Pedagogicznej. Pokazała prosty sposób na stworzenie węży oraz rekinów z papieru. Uczestnicy z  zainteresowaniem oraz zaangażowaniem wykonywali prace plastyczne. W dalszej części spotkania było wesoło i energicznie! Dzieci miały ciekawe pomysły na zabawę: malowanie plakatów pod tytułem „Wakacyjne  wspomnienia”. Powstały piękne prace, które świetnie odzwierciedlały  dziecięce przygody. Było miło, wesoło i kolorowo!

Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Żbikowskiej za przeprowadzenie kreatywnych oraz niezapomnianych zajęć.

LEGIMI
Academica