„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu24
W miesiącu1713
Łącznie135391

PostHeaderIcon Biblioteka pod chmurką

Drugi miesiąc wakacji zaczęliśmy od spotkania w Bibliotece pod chmurką. Tematem przewodnim były wakacje. Zajęcia poprzedziło zwiedzanie biblioteki, Oddziału  dla Dzieci i Młodzieży, Pokoju Opracowań i Oddziału dla Dorosłych. Podczas zajęć dzieci przypomniały sobie numery alarmowe do straży pożarnej, policji oraz pogotowia ratunkowego.

Zapoznały się również z przykładowymi sytuacjami w jakich należy korzystać z numeru 112. Następnie uczestnicy poznali wiersz  Małgorzaty Strzałkowskiej ,, Wyruszamy na wakacje’’. Ostatnim etapem było wykonanie pracy plastycznej ,, Lody dla ochłody’’. Uczestnicy doskonale poradzili sobie z wykonaniem wszystkich zadań, a na koniec opowiedziały o swoich ulubionych smakach lodów.

Serdecznie dziękujemy dzieciom za odwiedziny oraz Paniom z Muzeum Historycznego w Przasnyszu za współpracę.

Projekt „Bibliosfera dla trapera”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

21 Października 2019
Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta,