Ikona Facebooka


„Czytać książki wielka chluba, wszystko w życiu mi(ci) się uda” Zuzanna Kawiecka

Filie MBP
Nasze multimedia
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
Odwiedziny
Dzisiaj34
Wczoraj81
W tygodniu34
W miesiącu1723
Łącznie135401
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PostHeaderIcon Podsumowanie Wakacji z Biblioteką 2019

W ubiegły piątek zakończyliśmy Wakacje z Biblioteką. W ciągu dwóch tygodni poznaliśmy 11 państw, odwiedzało nas ok. 40 dzieci dziennie, spędziliśmy razem ponad 30 godzin w znakomitej zabawie!  Podczas podróży odwiedziliśmy naszą ojczyznę - Polskę oraz m.in. Grecję, Francję, Honduras, Wielką Brytanię, Chiny i Hiszpanię.

Każdego dnia dzięki prezentacji multimedialnej dzieci mogły lepiej przyswoić wiedzę na temat danego kraju. Spotkania uświetniały najróżniejsze prace plastyczne, tj. tworzenie instrumentów z recyklingu, wyklejanie mumii z użyciem papieru toaletowego. Nauka jedzenia pałeczkami, poprzedzona przyswojeniem zasad savoir vivre przybliżyły nam kulturę jedzenia w Chinach. Program został dobrany i dostosowany do wieku każdego dziecka, dzięki czemu nawet 5 letnie dzieci dobrze się czuły w towarzystwie nieco starszych kolegów. Radość dzieci a także rodziców utwierdza nas w przekonaniu, że dzieci dobrze się czują w bibliotece a przede wszystkim uwielbiają się bawić! Zwieńczeniem tegorocznych wakacji był wielki pokaz mody pod nazwą „Francja elegancja”. Na wybiegu mogliśmy podziwiać naszych małych podróżników, którzy w wyjątkowy sposób zaprezentowali się przed Jury. Naszym codziennym i nieodłącznym towarzyszem był dobry humor oraz gotowość na kolejne niezapomniane wyprawy na krańce świata. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za niezapomnianą podróż nie tylko w głąb świata ale również naszych marzeń oraz wyobraźni.

Zapraszamy na kolejną część zajęć w ramach Wakacji z Biblioteką już od 19 sierpnia w Filii nr 1 (ul. Orlika 27). Więcej informacji oraz zapisy pod nr tel. 29 714 10 27. Zapraszamy!  
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Poniedziałek
21 Października 2019
Imieniny obchodzą
Bernard, Celina, Dobromił, Elżbieta,
Hilary, Klemencja, Pelagia, Pelagiusz,
Urszula, Wszebora

Do końca roku zostało 72 dni.
Zodiak: Waga
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama