"Z przyjemności, z konieczności, Przasnyszanie przybywajcie! Nasza biblioteka na Was czeka” Jan Chmielewski

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu357
W miesiącu1153
Łącznie130749

PostHeaderIcon Uroczyste zakończenie Wakacji z Biblioteką

Zakończyliśmy Wakacje z Biblioteką. Z przytupem!

Początek zajęć poświęcony był podróży po Francji oraz Egipcie. Prezentacja multimedialna przybliżyła dzieciom życie codzienne mieszkańców. Kolejne strony paszportu zapełniły się również nowymi zdobytymi  informacjami, które dzieci zabrały ze sobą na pamiątkę.

W ramach zabawy, wszyscy wzięliśmy udział w zawodach tworzenia mumii z papieru i brystolu. Gwoździem programu był pokaz mody pod nazwą "Francja elegancja". Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem prezentowali swoje stroje na wybiegu, które oceniało Jury w składzie: Pani Małgorzata Sobiesiak - dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Pani Beata Płoska -  pracownik działu opracowania zbiorów. Dla naszych jurorów wszyscy zgromadzeni byli zwycięzcami. Każde z dzieci otrzymało dyplom za uczestnictwo w zajęciach oraz gromkie brawa! Atmosfera oraz zawarte przyjaźnie z pewnością długo będą w sercach oraz pamięci każdego z nas.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w Wakacjach z Biblioteką.

Dzisiaj jest: Piątek
23 Sierpnia 2019