”Biblioteka - piekło dla głupców, czyściec dla uczniów, raj dla myślicieli” Małgorzata Pawelczyk-Jedlak

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu357
W miesiącu1153
Łącznie130749

PostHeaderIcon Powiew włoskiego powietrza, czyli wakacje z Biblioteką

Podczas dzisiejszych zajęć uczestnicy Wakacji z Biblioteką wyruszyli w „podróż” do Włoch. Dzieci poznały zwyczaje i obyczaje tego kraju. Ogromną  radość sprawiła dzieciom nauka podstawowych zwrotów w języku włoskim. Zdobytą wiedzę mogły wykorzystać do uzupełnienia paszportów  podróżnika. Podczas zabaw sportowych mogliśmy wykazać się szybkością oraz zręcznością. Gry zespołowe uczyły współpracy oraz zasad fair play. Punktem kulminacyjnym było przygotowanie makiety Koloseum. W pierwszej  kolejności dzieci pomalowały w wybranym przez siebie kolorze pudełka od zapałek, by następnie stworzyć piękne budowle. Dzieci wykazały się ogromnymi  zdolnościami manualnymi oraz plastycznymi.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wesołą atmosferę. Już jutro zapraszamy na wyprawę do Wielkiej Brytanii!

Dzisiaj jest: Piątek
23 Sierpnia 2019