„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu55
W miesiącu1397
Łącznie141328

PostHeaderIcon Słoneczna Grecja

Tym razem uczestnicy Wakacji z Biblioteką wyruszyli w „podróż” do GRECJI. Dzieci poznały zwyczaje i obyczaje tego kraju dzięki wcześniej przygotowanej prezentacji multimedialnej.

Zdobytą wiedzę mogły wykorzystać do uzupełnienia paszportów podróżnika. Punktem kulminacyjnym dzisiejszego spotkania były prace plastyczne wykonane przez najmłodszych. Wyklejanie statku z zapałek pomogło ćwiczyć zręczność oraz precyzję. Natomiast lepienie symboli Grecji za pomocą masy solnej, pozwoliło puścić wodzę fantazji. Prace powstałe dzisiejszego dnia, dzieci będą kończyć podczas jutrzejszych zajęć. Dzieci wykazały się ogromnymi  zdolnościami manualnymi oraz plastycznymi. Każdy uczestnik mógł zabrać ze sobą swoją pracę jako pamiątkę tego miłego spotkania.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wesołą atmosferę. Już jutro zapraszamy na wyprawę do Włoch!

9 Grudnia 2019
Delfina, Joachim, Joachima, Leokadia,