”Dużo czytam, bo to zdrowo, umysł mądry, a Ja(Ty) zdolny” Kacper Kawiecki

W miesiącu1263
Łącznie128960

PostHeaderIcon Przedwakacyjny Poranek z Biblioteką

W ubiegłą sobotę po raz ostatni przed wakacjami odbył się poranek z biblioteką. Tematem przewodnim zajęć były podróże po Polsce. Dzieci z zaangażowaniem opowiadały o swoich wakacjach oraz o tym co mogą przywieźć oraz co zabierają ze sobą w podróż. Każdy uczestnik otrzymał paszport małego podróżnika, w którym narysował przywiezione pamiątki oraz charakterystyczne rzeczy z danego miejsca. Dowiedzieliśmy się, jak brzmi gwara góralska oraz jak wygląda tradycyjny strój. Mieliśmy również okazję wysłuchać prognozy pogody w gwarze góralskiej. W ramach podsumowania uczestnicy wzięli udział w quizie, którego tematyką była nie tylko Polska ale również znajomość książek oraz bajek.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wesołą atmosferę a na kolejne Poranki z Biblioteką zapraszamy już od września!

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

22 Lipca 2019
Albin, Bolesława, Bolisława,