„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu2
W miesiącu1263
Łącznie128960

PostHeaderIcon Kawiarenka językowa - relacja

W miniony czwartek po raz ostatni przed wakacjami mieliśmy okazję poćwiczyć znajomość języka angielskiego. Rozmowy na temat środków transportu, jego znaczenia oraz infrastruktury to tylko nieliczne  z wielu tematów jakie zostały poruszone na spotkaniu. Spotkania w ramach kawiarenki językowej to okazja do poznania nowych osób, sprawdzenia i szlifowania swoich umiejętności z języka angielskiego, dlatego już we wrześniu zapraszamy na kolejne spotkanie. Zapraszamy!

Za pomoc w organizacji spotkania serdecznie dziękujemy  Pani Joannie Ciesielskiej-Lipce  nauczycielce języka angielskiego w Zespole Szkół Powiatowych im. mjra H. Sucharskiego w Przasnyszu.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

22 Lipca 2019
Albin, Bolesława, Bolisława,