„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu357
W miesiącu1153
Łącznie130749

PostHeaderIcon Biblioteka dla Smyka - relacja

11 czerwca ostatni raz przed wakacjami spotkaliśmy się z maluchami w ramach cyklu zajęć  "Biblioteka dla Smyka". Podczas spotkań dzieci angażowane są w radosne, wszechstronnie rozwijające aktywności, uczą się samodzielności, a zajęcia są też okazją do spotkań z rówieśnikami.

Dzieci - przy wsparciu rodziców - ćwiczyły umiejętności manualne, rozwijały zmysł dotyku i koordynację wzrokowo-ruchową. Wykonały  pracę plastyczną przy pomocy plasteliny. Dodatkową atrakcją zajęć były bańki mydlane. To świetna zabawa, która pobudza wyobraźnię i ćwiczy rozwijające się płuca.

Bardzo się cieszymy, że najmłodsi czytelnicy lubią nas odwiedzać. Serdecznie dziękujemy maluszkom i opiekunom za udział w dzisiejszych zajęciach i zapraszamy na kolejne we wrześniu.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dzisiaj jest: Piątek
23 Sierpnia 2019