„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu358
W miesiącu1154
Łącznie130750

PostHeaderIcon Festyn integracyjny - relacja

Dnia 10 czerwca odbył się kolejny festyn integracyjny na zakończenie dwóch cykli warsztatów dla dzieci z „Naszej Szkoły”, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego (uczestnicy „Bajkowej Biblioteki”) oraz dla uczniów klas 3 ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (uczestnicy zajęć „I w bibliotece możesz spotkać bohatera”).  W sumie wzięło udział ok. 100 uczniów!

Na festynie był jeden cel. Integracja. Dzieci zdrowe miały okazję wspólnie się bawić z dziećmi z niepełnosprawnościami, nawiązać nowe znajomości a także przyjaźnie. Były zabawy ruchowe, wspólne tańce, zawody a przede wszystkim wspaniała pogoda!  Cały event prowadził pan Jarosław Dawidziuk z firmy TAKT. Festyn był jednocześnie finałem naszych spotkań i rozmów o świecie, w  którym każdy może być bohaterem, świecie, w którym jesteśmy tacy sami oraz w którym nikt nie powinien być sam.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, wychowawcom, opiekunom za świetną zabawę i ogromną współpracę oraz panu Jarosławowi Dawidziuk z firmy TAKT – za organizację i prowadzenie festynu.

Projekt „Bibliosfera dla trapera”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Dzisiaj jest: Piątek
23 Sierpnia 2019