”Biblioteka - piekło dla głupców, czyściec dla uczniów, raj dla myślicieli” Małgorzata Pawelczyk-Jedlak

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu357
W miesiącu1153
Łącznie130749

PostHeaderIcon Bajki z metra - relacja

Dnia 6 czerwca mieliśmy przyjemność gościć grupę Pracusie z Niepublicznego Przedszkola  Kraina Gumisiów  w Przasnyszu. Wizytę tradycyjnie rozpoczęliśmy od zwiedzania biblioteki- Oddziału dla Dzieci i Młodzieży i Czytelni Letniej . W Oddziale dla Dorosłych testowaliśmy fotel do odsłuchiwania audiobooków. Potem czekała na dzieci niespodzianka- pokaz bajki na projektorze ,, Ania’’ z dawnych lat. Atmosfera ,, starego kina’’ udzieliła się wszystkim. Dzieci chętnie uczestniczyły w dyskusji o czasach, kiedy nie było tabletów  i smartfonów. Nasi mali czytelnicy uczestniczyli w zajęciach z ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem były trafne  odpowiedzi na przygotowane do bajki pytania. Podsumowaniem dzisiejszych zajęć było malowanie farbami na wcześniej przygotowanych foliach. Powstały piękne prace, zachwyceni byli wszyscy!  Na pożegnanie każde dziecko otrzymało od nas zakładkę do książki.

Dziękujemy przedszkolakom z Niepublicznego Przedszkola ,, Kraina Gumisiów’’ za odwiedziny oraz wychowawczyniom za mile spędzony czas.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dzisiaj jest: Piątek
23 Sierpnia 2019