Ikona Facebooka


”Tu nauczysz się, pobawisz, tu jest miejsce dla twych marzeń” Irena Wiechowska

Filie MBP
Nasze multimedia
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Odwiedziny
Dzisiaj140
Wczoraj69
W tygodniu140
W miesiącu1810
Łącznie126875
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PostHeaderIcon Spotkanie autorskie z Robertem Małeckim - relacja

We wtorkowe popołudnie mieliśmy okazję uczestniczyć w kolejnym "sensacyjnym" spotkaniu autorskim. Tym razem gościliśmy pisarza  Roberta Małeckiego – autora bestsellerowych powieści kryminalnych, laureata wielu nagród, zdobywcę tegorocznej Nagrody Wielkiego Kalibru dla najlepszej polskiej powieści kryminalnej na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału we Wrocławiu.

Kim jest Robert Małecki? Filozof, politolog, specjalista działu administracji Toruńskich Wodociągów a przede wszystkim pisarz. Doceniany i nagradzany, docierający ze swoimi powieściami do coraz to większej liczby odbiorców.

Podczas spotkania mogliśmy poznać kulisy jego pracy. Jak wyglądały początki pisania? Czy autor ma wpływ na wygląd okładki? Dlaczego zdecydował się na konkretną miejscowość jako miejsce akcji swojej powieści? Ta wizyta była wspaniałą okazją do poznania autora, jego twórczości i artystycznych zamierzeń. Rozmawialiśmy o fenomenie kryminału. To jeden z tych gatunków, który pozwala na przeniesienie się do tajemniczego świata zbrodni i niesamowitych zagadek.

Dzięki ogromnemu poczuciu humoru naszego gościa, czytelnicy świetnie się bawili, co można było zaobserwować na uśmiechniętych twarzach przybyłych czytelników. Był też czas na pytania i rozmowę z Panem Robertem. Po spotkaniu można było nabyć książki autora i otrzymać autograf.

Serdecznie dziękujemy Panu Robertowi Małeckiemu za niezapomniane spotkanie. Życzymy kolejnych sukcesów, lekkiego pióra, mnóstwa inspiracji i z niecierpliwością czekamy na kolejne powieści.

A w Bibliotece czekają na Państwa książki Roberta Małeckiego w Oddziale dla Dorosłych – do wypożyczenia. Serdecznie polecamy!

 
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Agnieszka,
Drogomysł, Franciszek, Laura, Marcjan,
Radomił, Rainer, Wolmar

Do końca roku zostało 198 dni.
Zodiak: Bliźnięta
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama