„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu359
W miesiącu1155
Łącznie130751

PostHeaderIcon Rodzinne planszowanie w Bibliotece

Kończąc Tydzień Bibliotek mocnym akcentem Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała Dzień Gier Planszowych. Zarówno dzieci jak i dorośli mieli okazję do wypróbowania niedawno zakupionych gier planszowych, które są doskonałym sposobem spędzania czasu wolnego, alternatywą dla telewizji, komputera czy tabletu. Zapewniają dobrą zabawę, umożliwiają odreagowanie szkolnych stresów i pozwalają wczuć się w nieznane dotąd role. Nie tylko bawią, ale w jednakowym stopniu rozwijają wyobraźnię oraz uczą – przewidywania, podejmowania decyzji i ponoszenia odpowiedzialności za nie.

Tym sposobem rozpoczęliśmy także ŚRODY Z GRAMI PLANSZOWYMI w Bibliotece. Będzie to dzień bez komputerów, laptopów oraz tabletów. Serdecznie zapraszamy!

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dzisiaj jest: Piątek
23 Sierpnia 2019