„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu188
W miesiącu1532
Łącznie124266

PostHeaderIcon Rodzinne planszowanie w Bibliotece

Kończąc Tydzień Bibliotek mocnym akcentem Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała Dzień Gier Planszowych. Zarówno dzieci jak i dorośli mieli okazję do wypróbowania niedawno zakupionych gier planszowych, które są doskonałym sposobem spędzania czasu wolnego, alternatywą dla telewizji, komputera czy tabletu. Zapewniają dobrą zabawę, umożliwiają odreagowanie szkolnych stresów i pozwalają wczuć się w nieznane dotąd role. Nie tylko bawią, ale w jednakowym stopniu rozwijają wyobraźnię oraz uczą – przewidywania, podejmowania decyzji i ponoszenia odpowiedzialności za nie.

Tym sposobem rozpoczęliśmy także ŚRODY Z GRAMI PLANSZOWYMI w Bibliotece. Będzie to dzień bez komputerów, laptopów oraz tabletów. Serdecznie zapraszamy!

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

22 Maja 2019
Dzień Praw Zwierząt