„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu2
W miesiącu1263
Łącznie128960

PostHeaderIcon Koncert Carmen Azuar oraz Tomasza i Michała Kaszubowskich - relacja

W sobotę 11 maja w siedzibie MBP odbył się koncert muzyki latynoamerykańskiej i hiszpańskiej w wykonaniu Carmen Azuar, Tomasza Kaszubowskiego oraz Michała Kaszubowskiego.

Licznie zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać popularnych utworów charakterystycznych dla krajów Ameryki Łacińskiej, Hiszpanii a także Portugalii. Miłym zaskoczeniem była piosenka zaśpiewana przez Panią Carmen w języku polskim. Wspaniała atmosfera towarzyszyła publiczności przez cały czas. Była też okazja na koniec wieczoru do zdobycia autografów oraz indywidualnych rozmów z Artystami.

Serdecznie dziękujemy Pani Carmen Azuar, Panu Tomaszowi Kaszubowskiemu oraz Panu Michałowi Kaszubowskiemu za niezapomniane wrażenia.

Panu Jarosławowi Dawidziukowi (Firma TAKT) dziękujemy za oprawę akustyczną koncertu.

22 Lipca 2019
Albin, Bolesława, Bolisława,