"Chcesz zajść w życiu daleko, zaprzyjaźnij się z biblioteką” Jakub Jedlak

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu2
W miesiącu1263
Łącznie128960

PostHeaderIcon Wyjazd teatralny - relacja

Za nami kolejny wyjazd teatralny. W ubiegłą niedzielę odwiedziliśmy Teatr IMKA w Warszawie. Czworo do poprawki to świetna, bardzo zabawna sztuka opowiadająca o tym, że miłość w każdym wieku jest tak samo trudna i skomplikowana, ale dająca tyle samo radości. Że można, a nawet trzeba kochać.

Czy miłość może trwać całe życie?

CZWORO DO POPRAWKI to komediodramat o tym, że zawsze jest szansa, by na nowo zakochać się we własnej żonie albo we własnym mężu. Spotykają się w pensjonacie: starsze, przeżyte małżeństwo, by podjąć ostatnią próbę ratowania ich rozpadającego się związku oraz pełna emocji i namiętności młoda para, by na łonie natury począć dziecko, które ostatecznie scementuje ich związek. Każda z tych par ma inne problemy, jednym i drugim trudno się ze sobą porozumieć. Jaki będzie finał tego spotkania? Gdy stare skrzyżuje się z młodym? Czy starsi będą się kochać jak dawniej? A młodzi? Może... jak nigdy dotąd?

Na te i wiele innych pytań odpowiedź mogli dostać widzowie niedzielnego spektaklu w reżyserii Agnieszki Baranowskiej.

22 Lipca 2019
Albin, Bolesława, Bolisława,