”Czytanie jest jak oddychanie, Ja czytam więc czuję, że żyję” Barbara Kawiecka

W miesiącu1263
Łącznie128960

PostHeaderIcon Bajki z metra w Bibliotece

Choć za oknem szaro i deszczowo u nas w bibliotece było dziś wesoło i kolorowo. Bajki z metra cieszą się ogromną popularnością. Mieliśmy dziś przyjemność gościć grupę ,, O ‘’ ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu. Dzieci obejrzały za pomocą rzutnika na slajdy bajkę ,, Smerfy i czarownica’’. Chociaż bajka jest wszystkim dobrze znana, dzieci wysłuchały jej z zaciekawieniem i w skupieniu. Dla urozmaicenia zajęć uczestnicy odgadywali zagadki ze  znajomości popularnych i lubianych bajek . Potem z chęcią przystąpiły do malowania farbami na przygotowanych wcześniej foliach. Dzieci wyczarowały w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży prawdziwą Wioskę Smerfów.

Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Targońskiej za całoroczną współpracę oraz wszystkim dzieciom za odwiedziny i mile spędzony czas!

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

22 Lipca 2019
Albin, Bolesława, Bolisława,