”Czytanie jest jak oddychanie, Ja czytam więc czuję, że żyję” Barbara Kawiecka

W miesiącu1532
Łącznie124266

PostHeaderIcon Bajki z metra - relacja

W czwartkowy poranek odwiedziły nas  kolejne grupy z Przedszkola  „Skrzat”, aby wysłuchać bajki wyświetlanej na projektorze z dawnych lat. Wizytę tradycyjnie rozpoczęliśmy od zwiedzania biblioteki oraz testowania  fotela do odsłuchiwania audiobooków.

Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały opowiadań kiedy to nie było tabletów, odtwarzaczy dvd oraz laptopów. Dzieci siadały wtedy ze swoimi rodzinami w domowym zaciszu, zasłaniając okna i wysłuchując bajki czytanej przez rodziców, zamieniając tym samym zwykły domowy salon w salę kinową! Tym razem nasza biblioteka zamieniła się w smerfną krainę, czemu dzieci przypatrywały się ze zdumieniem. Potem z chęcią przystąpiły do malowania farbami na  przygotowanych wcześniej foliach.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny, liczymy, że młodzi czytelnicy będą zaglądać do nas jeszcze częściej.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

22 Maja 2019
Dzień Praw Zwierząt