”Dużo czytam, bo to zdrowo, umysł mądry, a Ja(Ty) zdolny” Kacper Kawiecki

W miesiącu1793
Łącznie126858

PostHeaderIcon Klub Rodzica - relacja

Pierwsze spotkanie Klubu Rodzica za nami! Zainteresowane mamy miały okazję wysłuchać i wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez psycholog Panią Ewę Olszak.

Zostały omówione etapy rozwoju dziecka począwszy od okresu noworodkowego po okres dorosłości . Rodzice mogli dowiedzieć się jak ważne jest pierwsze 12 miesięcy życia dziecka, jak ten czas kształtuje nasze pociechy, jak należy postępować w przypadku tzw. „buntu trzylatka”, jak rozmawiać z młodzieżą, gdy przechodzi okres dojrzewania.  Rodzice mieli okazję zadawać pytania a także uzyskać poradę, jak rozwiązać swoje problemy dotyczące wychowania dziecka. Zainteresowani rodzice przyszli razem ze swoimi pociechami, dla których zorganizowaliśmy zabawy w kąciku dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy pani psycholog Ewie Olszak – za ciekawe, pouczające spotkanie oraz wszystkim rodzicom za udział w warsztatach. Następne spotkanie Klubu Rodzica planujemy w czerwcu. Już dziś serdecznie zapraszamy!

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

17 Czerwca 2019
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Agnieszka,