„Czytać książki wielka chluba, wszystko w życiu mi(ci) się uda” Zuzanna Kawiecka

PostHeaderIcon Warsztaty Wielkanocne w Muzeum Historycznym

Święta Wielkanocne coraz bliżej. Z tej okazji w niedzielne popołudnie  w Muzeum Historycznym odbyły się warsztaty rękodzieła.

Od godziny 13:00 na miejsce docierali wszyscy chętni do wykonywania ozdób na Święta Wielkiej Nocy. Kulminacyjny punkt spotkania stanowiły warsztaty tworzenia pięknych koszyczków oraz kolorowych jajek ze wstążki i cukru oraz ze sznurka. Podczas warsztatów rozwijaliśmy twórczość manualną, zacieśnialiśmy  więzi rodzinne i zawieraliśmy nowe znajomości. Z pewnością za rok, powrócimy z kolejną edycją warsztatów wielkanocnych.

Dziękujemy współorganizatorom: Bibliotece Pedagogicznej, Muzeum Historycznemu oraz Miastu Przasnysz za współpracę.

Dzisiaj jest: Piątek
19 Kwietnia 2019