„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu134
W miesiącu1804
Łącznie126869

PostHeaderIcon Wielkanocny Poranek z Biblioteką

W minioną sobotę po raz kolejny dzieci mogły uczestniczyć w Poranku z Biblioteką. Spotkanie poświęcone było nadchodzącemu świętu Wielkiej Nocy. Dzieci z zaangażowaniem wykonywały wszystkie prace plastyczne, zapewniając przy tym, że z pewnością będą ozdobą na ich stole.

Każdy mógł wybrać pracę, którą chce zrobić. Do wyboru była kartka świąteczna, zajączki oraz wielkanocne kurczaczki. Byli też tacy, którzy wykonywali wszystko po kolei i nadal chcieli więcej. Podczas poranka również debiut miała nasza fotoramka, którą przygotowali pracownicy biblioteki. Dzieci chętnie robiły sobie pamiątkowe zdjęcia. Na zakończenie zagraliśmy w kalambury. Kategorie nie sprawiały nikomu kłopotu i już po kilku chwilach każdy zgadywał hasło. Bajki, książki, czynności. Nic nie stanowiło przeszkody do  wygrania konkursu! Zabawa połączona z nauką to strzał w dziesiątkę! Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejny Poranek, który odbędzie się  11 maja.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

17 Czerwca 2019
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Agnieszka,