”Biblioteka - piekło dla głupców, czyściec dla uczniów, raj dla myślicieli” Małgorzata Pawelczyk-Jedlak

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu456
W miesiącu1227
Łącznie130823

PostHeaderIcon Bajkowa Biblioteka

Mieliśmy dziś przyjemność gościć grupę uczniów z Naszej Szkoły. W Bibliotece zorganizowaliśmy dla nich warsztaty pn. Bajkowa Biblioteka, które poprowadziły panie: Aneta Dobrzyńska oraz Luiza Dawidziuk z Biblioteki Pedagogicznej w Przasnyszu.

Piękne kolorowe zajęcia przypomniały dzieciom o wiośnie a także o zbliżających się świętach wielkanocnych. Dzieci wykonały papierowy koszyczek, do którego włożyły pisanki i małe, słodkie jajeczka czekoladowe. Dzisiejsze spotkanie było również fantastyczną okazją aby namalować niekonwencjonalną metodą obrazek oczywiście w wiosennych barwach. Dzieci dobrze się bawiły, miło spędziły czas a przede wszystkim zaprzyjaźniły się z naszą instytucją oraz pracownikami biblioteki.

Serdecznie dziękujemy dzieciom z Naszej Szkoły, opiekunom a także paniom: Anecie Dobrzyńskiej i Luizie Dawidziuk za wspaniałą współpracę.

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dzisiaj jest: Niedziela
25 Sierpnia 2019