Ikona Facebooka


„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

Filie MBP
Nasze multimedia
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 
Odwiedziny
Dzisiaj140
Wczoraj69
W tygodniu140
W miesiącu1810
Łącznie126875
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PostHeaderIcon Bajkowa Biblioteka

Mieliśmy dziś przyjemność gościć grupę uczniów z Naszej Szkoły. W Bibliotece zorganizowaliśmy dla nich warsztaty pn. Bajkowa Biblioteka, które poprowadziły panie: Aneta Dobrzyńska oraz Luiza Dawidziuk z Biblioteki Pedagogicznej w Przasnyszu.

Piękne kolorowe zajęcia przypomniały dzieciom o wiośnie a także o zbliżających się świętach wielkanocnych. Dzieci wykonały papierowy koszyczek, do którego włożyły pisanki i małe, słodkie jajeczka czekoladowe. Dzisiejsze spotkanie było również fantastyczną okazją aby namalować niekonwencjonalną metodą obrazek oczywiście w wiosennych barwach. Dzieci dobrze się bawiły, miło spędziły czas a przede wszystkim zaprzyjaźniły się z naszą instytucją oraz pracownikami biblioteki.

Serdecznie dziękujemy dzieciom z Naszej Szkoły, opiekunom a także paniom: Anecie Dobrzyńskiej i Luizie Dawidziuk za wspaniałą współpracę. 


Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka” 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


 
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Agnieszka,
Drogomysł, Franciszek, Laura, Marcjan,
Radomił, Rainer, Wolmar

Do końca roku zostało 198 dni.
Zodiak: Bliźnięta
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama