Ikona Facebooka


„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

PostHeaderIcon Bajkowa Biblioteka

Mieliśmy dziś przyjemność gościć grupę uczniów z Naszej Szkoły. W Bibliotece zorganizowaliśmy dla nich warsztaty pn. Bajkowa Biblioteka, które poprowadziły panie: Aneta Dobrzyńska oraz Luiza Dawidziuk z Biblioteki Pedagogicznej w Przasnyszu.

Piękne kolorowe zajęcia przypomniały dzieciom o wiośnie a także o zbliżających się świętach wielkanocnych. Dzieci wykonały papierowy koszyczek, do którego włożyły pisanki i małe, słodkie jajeczka czekoladowe. Dzisiejsze spotkanie było również fantastyczną okazją aby namalować niekonwencjonalną metodą obrazek oczywiście w wiosennych barwach. Dzieci dobrze się bawiły, miło spędziły czas a przede wszystkim zaprzyjaźniły się z naszą instytucją oraz pracownikami biblioteki.

Serdecznie dziękujemy dzieciom z Naszej Szkoły, opiekunom a także paniom: Anecie Dobrzyńskiej i Luizie Dawidziuk za wspaniałą współpracę. 


Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka” 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


 
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Piątek
19 Kwietnia 2019
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad,
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner,
Włodzimierz

Do końca roku zostało 257 dni.
Zodiak: Baran
Reklama
Reklama
Reklama
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama