Ikona Facebooka


„Biblioteka - oknem na świat każdego człowieka” Marta Bukowska

PostHeaderIcon Sebastian Staszewski - relacja ze spotkania

W niedzielne popołudnie zaprosiliśmy naszych czytelników na spotkanie z Panem Sebastianem Staszewskim – dziennikarzem sportowym. Powodem naszego spotkania była wydana przez Niego książka ”Tajemnice kadry”, która szczegółowo opisuje kulisy naszej reprezentacji piłkarskiej.

Na temat polskiej drużyny przeprowadzono setki wywiadów, powstały albumy i książki, ale dotąd nikt nie trafił na zamknięte imprezy piłkarzy, nie podsłuchał przedmeczowych przemów, nie pokazał najtrudniejszych momentów selekcjonera. Lekkie pióro i sposób podejścia autora do tematu sprawia, że książka jest przystępna dla każdego i wchłonie nas na cały wieczór.

Podczas spotkania Pan Sebastian opowiadał ze swadą i humorem wiele ciekawych historii z życia kadry, o każdym z zawodników mógłby mówić godzinami. Nasz gość jako dobry dziennikarz potrafi zwrócić uwagę na detale, szczegóły ,smaczki i takie też znajdują się w tej książce. Spotkanie poprowadził Burmistrz Przasnysza Pan Łukasz Chrostowski. Na zakończenie można było otrzymać autograf autora.

 
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Piątek
19 Kwietnia 2019
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad,
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner,
Włodzimierz

Do końca roku zostało 257 dni.
Zodiak: Baran
Reklama
Reklama
Reklama
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama