Ikona Facebooka


„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

Filie MBP
Nasze multimedia
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 
Odwiedziny
Dzisiaj135
Wczoraj69
W tygodniu135
W miesiącu1805
Łącznie126870
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PostHeaderIcon Sebastian Staszewski - relacja ze spotkania

W niedzielne popołudnie zaprosiliśmy naszych czytelników na spotkanie z Panem Sebastianem Staszewskim – dziennikarzem sportowym. Powodem naszego spotkania była wydana przez Niego książka ”Tajemnice kadry”, która szczegółowo opisuje kulisy naszej reprezentacji piłkarskiej.

Na temat polskiej drużyny przeprowadzono setki wywiadów, powstały albumy i książki, ale dotąd nikt nie trafił na zamknięte imprezy piłkarzy, nie podsłuchał przedmeczowych przemów, nie pokazał najtrudniejszych momentów selekcjonera. Lekkie pióro i sposób podejścia autora do tematu sprawia, że książka jest przystępna dla każdego i wchłonie nas na cały wieczór.

Podczas spotkania Pan Sebastian opowiadał ze swadą i humorem wiele ciekawych historii z życia kadry, o każdym z zawodników mógłby mówić godzinami. Nasz gość jako dobry dziennikarz potrafi zwrócić uwagę na detale, szczegóły ,smaczki i takie też znajdują się w tej książce. Spotkanie poprowadził Burmistrz Przasnysza Pan Łukasz Chrostowski. Na zakończenie można było otrzymać autograf autora.

 
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Agnieszka,
Drogomysł, Franciszek, Laura, Marcjan,
Radomił, Rainer, Wolmar

Do końca roku zostało 198 dni.
Zodiak: Bliźnięta
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama