”Tu nauczysz się, pobawisz, tu jest miejsce dla twych marzeń” Irena Wiechowska

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu187
W miesiącu1531
Łącznie124265

PostHeaderIcon W obiektywie biblioteki - warsztaty fotograficzne

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza młodzież 15 – 18 lat na bezpłatne warsztaty fotograficzne z obsługi profesjonalnego sprzętu fotograficznego prowadzone przez fotografa. Jest to propozycja dla młodych ludzi, których nie do końca satysfakcjonuje zdjęcie ze smartfona lub tabletu i chcą czegoś więcej. Podczas warsztatów poznają sztuczki z lampami błyskowymi i innymi gadżetami – dzięki nim wzbogacą swoje zdjęcia o efekty, jakich nie ma szans uzyskać w komputerze. Uczestnicy będą mieli także okazję poznać profesjonalne programy, żeby zobaczyć, czym się różni prawdziwa edycja od filtrów dostępnych w sieci. Warsztaty zakończy sesja fotograficzna.

Zapisy do 28 marca w siedzibie biblioteki ul. J. Dąbrowskiego 3. Więcej informacji pod nr tel. tel.502087037

Projekt „N.O.W.A. Biblioteka - nasza biblioteka”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

22 Maja 2019
Dzień Praw Zwierząt