Ikona Facebooka


„Czytać książki wielka chluba, wszystko w życiu mi(ci) się uda” Zuzanna Kawiecka

Filie MBP
Nasze multimedia
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 
Odwiedziny
Dzisiaj53
Wczoraj63
W tygodniu189
W miesiącu1533
Łącznie124267
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PostHeaderIcon Podsumowanie 27. Finału WOŚP

Cieszymy się, że w nasza biblioteka stała się miejscem spotkań mieszkańców. Kolejnym było podsumowanie 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na spotkanie, które odbyło się 27.02.2019r. przybyli wolontariusze oraz osoby, które dołożyły wszelkich starań, aby 27. Finał w Przasnyszu był pełen niespodzianek i atrakcji. Wziął w nim udział także Burmistrz Przasnysza Pan Łukasz Chrostowski oraz dyrektor SP ZZOZ w Przasnyszu Pan Jerzy Sadowski oraz z-ca dyrektora ds. administracyjno-technicznych Pani Urszula Maćkowska.

Spotkanie prowadzili organizatorzy 27. Finału WOŚP - szefowa przasnyskiego sztabu WOŚP - Pani Justyna Kawiecka oraz Pan Mariusz Prusik.

Tegoroczna akcja nosiła nazwę: "Pomaganie jest dziecinnie proste". Nasz przasnyski sztab zebrał 79 247,41 zł na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Dyrektor przasnyskiego szpitala poinformował, że w placówce znajduje się sprzęt przekazany Przasnyszowi przez Fundację WOŚP o wartości ok. 800 tys. zł. Podczas spotkania, w którym uczestniczyło kilkadziesiąt osób nastąpiło wręczenie dyplomów oraz upominków.

Cieszymy się, że mogliśmy również włączyć się w akcję, przekazując na licytację książkę Pani Teresy Lipowskiej wraz z autografem oraz wykonaną podczas spotkań bibliotecznego Klubu Rękodzieła maskotkę.

 
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Środa
22 Maja 2019
Dzień Praw Zwierząt
Imieniny obchodzą
Emil, Helena, Jan, Julia, Krzesisława,
Rita, Wiesław, Wiesława, Wisława

Do końca roku zostało 224 dni.
Zodiak: Bliźnięta
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama