„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu224
W miesiącu35
Łącznie154105
MKiDN

PostHeaderIcon Walentynkowy zawrót głowy - zajęcia biblioteczne

W dzień św. Walentego Oddział dla Dzieci i Młodzieży odwiedziła klasa II b wraz z wychowawczynią ze Szkoły Podstawowej nr 2. Z okazji walentynek, dzieciaki przygotowały upominki dla najbliższych osób, w postaci serduszkowych laurek.

Nawet chłopcy poczuli się artystami i pięknie przygotowali kartki dla swoich mam. Przez całe spotkanie nie opuszczała nas romantyczna atmosfera tego pięknego święta.

Serdecznie dziękujemy klasie II b za aktywność, wspaniałą atmosferę, sympatię z jaką darzycie Bibliotekę oraz Pani Justynie Krynickiej za owocną współpracę!

LEGIMI
Academica