Ikona Facebooka


”Dużo czytam, bo to zdrowo, umysł mądry, a Ja(Ty) zdolny” Kacper Kawiecki

PostHeaderIcon „Zimowe inspiracje- kontynuacja ferii z Biblioteką”

W przedostatni dzień Ferii zorganizowaliśmy w Bibliotece zimowe zajęcia. Poprowadził je Pan Mariusz Nawrocki z podopiecznymi ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Przasnyszu. Dzieciaki miały za zadanie stworzenie kartek związanych z tematyką zimową, wcześniej jednak ze skupieniem słuchały Pana Mariusza, który wyjaśniał w jaki sposób będą one powstawać. 

Na koniec naszego spotkania zadowolone dzieci entuzjastycznie prezentowały swoje dzieła. Po raz kolejny przy użyciu wyobraźni udało się wyczarować coś pięknego.

Druga część spotkania poświęcona była zdrowemu odżywianiu. W tematykę wprowadziła nas Pani Marta Pęczkowska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Spotkanie zapoczątkowały zabawy integracyjne. Następnie przeszliśmy do zajęć plastycznych oraz rozmów na temat tego, czym nie warto się żywić. Podsumowaniem tej części zajęć była wspólnie ułożona piramida żywienia.

Serdecznie dziękujemy Panu Mariuszowi Nawrockiemu ze Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Pani Marcie Pęczkowskiej z Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej za niezapomniane oraz wesołe zajęcia.

 
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Piątek
19 Kwietnia 2019
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad,
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner,
Włodzimierz

Do końca roku zostało 257 dni.
Zodiak: Baran
Reklama
Reklama
Reklama
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama