Ikona Facebooka


”Niezbędna dla człowieka jest nasza Miejska Biblioteka” Zuzanna Grzeszczuk

Filie MBP
Nasze multimedia
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Odwiedziny
Dzisiaj2
Wczoraj20
W tygodniu2
W miesiącu1263
Łącznie128960
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

PostHeaderIcon „Zimowe inspiracje- kontynuacja ferii z Biblioteką”

W przedostatni dzień Ferii zorganizowaliśmy w Bibliotece zimowe zajęcia. Poprowadził je Pan Mariusz Nawrocki z podopiecznymi ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Przasnyszu. Dzieciaki miały za zadanie stworzenie kartek związanych z tematyką zimową, wcześniej jednak ze skupieniem słuchały Pana Mariusza, który wyjaśniał w jaki sposób będą one powstawać. 

Na koniec naszego spotkania zadowolone dzieci entuzjastycznie prezentowały swoje dzieła. Po raz kolejny przy użyciu wyobraźni udało się wyczarować coś pięknego.

Druga część spotkania poświęcona była zdrowemu odżywianiu. W tematykę wprowadziła nas Pani Marta Pęczkowska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Spotkanie zapoczątkowały zabawy integracyjne. Następnie przeszliśmy do zajęć plastycznych oraz rozmów na temat tego, czym nie warto się żywić. Podsumowaniem tej części zajęć była wspólnie ułożona piramida żywienia.

Serdecznie dziękujemy Panu Mariuszowi Nawrockiemu ze Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Pani Marcie Pęczkowskiej z Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej za niezapomniane oraz wesołe zajęcia.

 
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Poniedziałek
22 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Albin, Bolesława, Bolisława,
Laurencjusz, Wawrzyniec, Maria
Magdalena, Milenia, Pankracy,
Więcemiła

Do końca roku zostało 163 dni.
Zodiak: Rak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama