"Z przyjemności, z konieczności, Przasnyszanie przybywajcie! Nasza biblioteka na Was czeka” Jan Chmielewski

PostHeaderIcon Urodziny Klubu Rękodzieła "Biblioteka pod szpileczką"

Minął kolejny, drugi już rok działalności Klubu Rękodzieła „Biblioteka pod szpileczką” przy Filii nr 1 na osiedlu Orlika. Spotkaliśmy się 6 lutego, aby świętować to ważne dla nas wydarzenie.

Członkinie Klubu to pełne energii mieszkanki Przasnysza i okolic. Nasze warsztaty odbywają się w każdą środę w godz. 15:00 – 17:00, są one okazją nie tylko do spotkań i wspólnych rozmów, ale przede wszystkim jest to czas, w którym tworzone są piękne wytwory naszej pracy. Obchody drugiej rocznicy powstania Klubu były okazją do prezentacji dorobku artystycznego uczestników spotkań.

Klub czeka na nowe Panie, które chciałyby poznać tajniki rękodzielniczych tajemnic oraz spędzić czas z osobami o podobnych zainteresowaniach.

Dzisiaj jest: Sobota
23 Lutego 2019