„Biblioteka - oknem na świat każdego człowieka” Marta Bukowska

W tygodniu123
W miesiącu1793
Łącznie126858

PostHeaderIcon Świąteczny Poranek z Biblioteką!

Za nami kolejny poranek z biblioteką. Tym razem przez całe spotkanie towarzyszyła nam iście świąteczna atmosfera. Zajęcia plastyczne, muzyczne, oraz ruchowe były motywem przewodnim sobotniego spotkania. Wykonywanie ozdób świątecznych, nauka gry na bum-bum rurkach, wspólne śpiewanie kolęd oraz taniec z pewnością zbliżyły do siebie najmłodszych. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością i z dużym skupieniem tworzyły kartki oraz inne ozdoby świąteczne, które mogły zabrać ze sobą na pamiątkę spotkania. Na koniec zajęć zaprosiliśmy wszystkich uczestników do quizu o tradycjach świątecznych oraz zabaw integracyjnych. Fantastyczna atmosfera, wspaniałe dzieci a przede wszystkim zabawa połączona oczywiście z nauką – to genialny skład na zajęcia, które zachwyciły wszystkich uczestników.

Przypominamy, że Poranki z Biblioteką odbywają się cyklicznie – w każdą trzecią sobotę miesiąca! Kolejne spotkanie odbędzie się 19 stycznia. Zapraszamy!

17 Czerwca 2019
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Agnieszka,