"Chcesz zajść w życiu daleko, zaprzyjaźnij się z biblioteką” Jakub Jedlak

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu123
W miesiącu1793
Łącznie126858

PostHeaderIcon Świąteczna atmosfera w bibliotece

Klub rękodzieła „Biblioteka pod szpileczką” działający przy Filii nr 1 uczestniczył w akcji charytatywnej koordynowanej przez Panią Luizę Dawidziuk. Pragnąc pokazać jak wiele dobrego czyni uczestnictwo w  różnego rodzaju akcjach charytatywnych, Panie zrobiły na szydełku  przepiękne aniołki świąteczne, które zostały podarowane wolontariuszom  „Szlachetnej Paczki”.

W środowe popołudnie odbyło się już ostatnie w tym roku spotkanie Klubu Rękodzieła „Biblioteka pod szpileczką”. W tym wyjątkowym, bo  Wigilijnym spotkaniu uczestniczyły wszystkie Panie uczęszczające na warsztaty rękodzieła w naszej bibliotece. Członkinie Klubu podzieliły się opłatkiem i złożyły sobie świąteczne życzenia. Kolacja przy tradycyjnych wigilijnych potrawach przygotowanych przez  Klubowiczki, upłynęła w ciepłej, świątecznej atmosferze.

17 Czerwca 2019
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Agnieszka,