„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu131
W miesiącu1801
Łącznie126866

PostHeaderIcon Święta tuż tuż...

Za nami kolejny tydzień świąteczny, a co za tym idzie - masa różnorodnych zajęć.  Mieliśmy okazję wykonać z uczestnikami piękne kartki świąteczne oraz programować roboty Photon.

Dzięki nim mogliśmy rozwinąć nasze zdolności nie tylko plastyczne ale także manualne. W środę czekało nas głośne czytanie na dywanie. Młodzież z Zespołu Szkół Powiatowych pod opieką Pana Michała Mocka z pomocą dzieci poszukiwała Świętego Mikołaja. Po odnalezieniu naszego głównego bohatera, uczestnicy wysłuchali świątecznej bajki, a następnie wszyscy wzięli udział w konkursie z nagrodami. Jako zwieńczenie spotkania zrobiliśmy świąteczne bombki z pomocą Mikołaja oraz jego śnieżynek

W piątkowe południe dzieci, ze szkoły w Ulatowo Adamy były u nas po raz pierwszy i miały okazję poznać nie tylko budynek ale także naszego bibliotecznego przyjaciela - robota. Photon wspiera dzieci w rozwoju podstawowych umiejętności naszych czasów. Pomaga im rozwijać kreatywność, zdolność logicznego myślenia, poznawanie podstaw programowania i zrozumienie działania czujników, w które jest wyposażony.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz wychowawcom za niezapomniane oraz radosne spotkania.

17 Czerwca 2019
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Agnieszka,