Ikona Facebooka


”Czytanie jest jak oddychanie, Ja czytam więc czuję, że żyję” Barbara Kawiecka

PostHeaderIcon Święta tuż tuż...

Za nami kolejny tydzień świąteczny, a co za tym idzie - masa różnorodnych zajęć.  Mieliśmy okazję wykonać z uczestnikami piękne kartki świąteczne oraz programować roboty Photon.

Dzięki nim mogliśmy rozwinąć nasze zdolności nie tylko plastyczne ale także manualne. W środę czekało nas głośne czytanie na dywanie. Młodzież z Zespołu Szkół Powiatowych pod opieką Pana Michała Mocka z pomocą dzieci poszukiwała Świętego Mikołaja. Po odnalezieniu naszego głównego bohatera, uczestnicy wysłuchali świątecznej bajki, a następnie wszyscy wzięli udział w konkursie z nagrodami. Jako zwieńczenie spotkania zrobiliśmy świąteczne bombki z pomocą Mikołaja oraz jego śnieżynek

W piątkowe południe dzieci, ze szkoły w Ulatowo Adamy były u nas po raz pierwszy i miały okazję poznać nie tylko budynek ale także naszego bibliotecznego przyjaciela - robota. Photon wspiera dzieci w rozwoju podstawowych umiejętności naszych czasów. Pomaga im rozwijać kreatywność, zdolność logicznego myślenia, poznawanie podstaw programowania i zrozumienie działania czujników, w które jest wyposażony.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz wychowawcom za niezapomniane oraz radosne spotkania.

 

 
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Sobota
23 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: Baran
Reklama
Reklama
Reklama
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama