„Czytać książki wielka chluba, wszystko w życiu mi(ci) się uda” Zuzanna Kawiecka

PostHeaderIcon Mikołajkowa fabryka ozdób - warsztaty bożonarodzeniowe

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia a co za tym idzie czas wielkich przygotowań. Za nami kolejna edycja "Mikołajkowej fabryki ozdób"- warsztatów bożonarodzeniowych organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną, Bibliotekę Pedagogiczną, Muzeum Historyczne, Miasto Przasnysz oraz  Auto Moto Klub Rzemieślnik w Przasnyszu. Podczas zajęć zarówno dzieci jak i ich rodzice mogli nauczyć się wykonywać różne ozdoby bożonarodzeniowe tj. kartki świąteczne,  mikołaje oraz gwiazdy. Ku uciesze organizatorów frekwencja była bardzo wysoka. Maluchy mogły  kreatywnie spędzić niedzielne popołudnie z czego bardzo chętnie skorzystały. Przed budynkiem Muzeum czekał na dzieci Mikołaj a wraz z nim moc atrakcji.

Serdecznie dziękujemy współorganizatorom oraz wszystkim uczestnikom.

Dzisiaj jest: Sobota
23 Marca 2019