„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

Filie MBP
Nasze multimedia
W tygodniu123
W miesiącu1793
Łącznie126858

PostHeaderIcon Dzień Pluszowego Misia

27 listopada w oddziale dla dzieci i młodzieży gościliśmy klasę I d ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu. Dzieci wraz z wychowawczynią miały okazję zapoznać się z biblioteką, zasadami wypożyczania książek a także wziąć udział w zajęciach z okazji Dnia Pluszowego Misia. W wychowaniu dzieci bardzo ważne jest głośne czytanie już od najmłodszych lat. Dlatego też dzieci miały okazję zobaczyć i przetestować fotel audio (do odsłuchiwania audiobooków), zapoznać się z księgozbiorem zbiorów specjalnych, a ponad to posłuchać fragmentu „Królowej Śniegu” w „gadającym fotelu”. Nie zabrakło też standardowego czytania. Fragment książki „Z pamiętnika Czarnego Noska” bardzo zainteresował dzieci i zakomunikowały, że do nas wrócą by  zostać naszym czytelnikiem. Miłą niespodzianką dla nas była recytacja wiersza pt. „Tydzień” Jana Brzechwy przez całą klasę.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i wspaniałą atmosferę klasie I d oraz wychowawczyni pani Anecie Rudzińskiej.

17 Czerwca 2019
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Agnieszka,