„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon Przaśnikowe Andrzejki

W piątkowe popołudnie w siedzibie MBP odbyły się „Przaśnikowe Andrzejki” zorganizowane z inicjatywy Klubu Literackiego Przaśnik działającego w Przasnyszu.

Przybyli goście mieli okazję wysłuchać ludowych pieśni w wykonaniu zespołu Nadzieja ze Szczytna a także posłuchać wierszy recytowanych przez panią Katarzynę Folgę oraz Krzysztofa Kowalskiego. Niespodzianką był również występ pana Janusza Radomskiego, który zaśpiewał kilka utworów o treści patriotycznej. Spotkanie rozbawił kabaretowy występ uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3. Inicjatorką spotkania była pani Anna Jelińska liderka Klubu Literackiego Przaśnik.

Dzisiaj jest: Wtorek
23 Kwietnia 2019