„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon Spotkanie w ramach Kawiarenki Językowej

W minioną środę mieliśmy po raz kolejny okazję poćwiczyć znajomość  języka angielskiego.
Rozmowy na temat budynków, otoczenia, miejscowości to tylko nieliczne  z wielu tematów, jakie zostały poruszone na spotkaniu.
Miła atmosfera towarzyszyła nam przez cały czas. Nie zabrakło również  zabaw integracyjnych. Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne warsztaty, dzięki  którym z pewnością będziemy mogli zawrzeć nowe przyjaźnie oraz spędzić  miło czas.
W planach mamy cykliczną (raz w miesiącu) organizację spotkań w ramach  "Kawiarenki językowej". Chcemy, aby to była okazja do rozmów w obcych  językach i - dla chętnych - sprawdzenia i szlifowania swoich  umiejętności na  tym polu. Zapraszamy!

Za pomoc w organizacji spotkania serdecznie dziękujemy  Pani Joannie Ciesielskiej-Lipce  nauczycielce języka angielskiego w  Zespole Szkół Powiatowych im. mjra H. Sucharskiego w Przasnyszu.

Dzisiaj jest: Czwartek
13 Grudnia 2018