„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon Pomagaliśmy!

Nasza Biblioteka jest otwarta na wszystkie pozytywne inicjatywy. Cieszymy się, że w ostatnią niedzielę mogliśmy pomóc Oddziałowi Rejonowemu Polskiego Czerwonego Krzyża w Przasnyszu w organizacji zbiórki krwi.

Do punktu w naszej Bibliotece zgłosiło się 28 krwiodawców, 25 z nich oddało krew, która jest niezwykłym i bezcennym darem dla potrzebujących. Akcja została przeprowadzona w ramach Charytatywnego Spotu dla Dominika - młodego człowieka, który kilka miesięcy temu uległ wypadkowi. Dominik jest w tej chwili w trakcie rehabilitacji, która będzie długotrwała i kosztowna.

Każdy odruch serca jest w tej sytuacji niezmiernie ważny. Dziękujemy organizatorom, krwiodawcom i wszystkim osobom zaangażowanym w przeprowadzenie akcji.

Dzisiaj jest: Sobota
19 Stycznia 2019