”Niezbędna dla człowieka jest nasza Miejska Biblioteka” Zuzanna Grzeszczuk

PostHeaderIcon Jesienny "Poranek w Bibliotece"

W trzecią sobotę miesiąca zapraszamy dzieci na "Poranek w Bibliotece". Październikowy Poranek upłynął pod znakiem jesieni.

Spotkanie rozpoczęliśmy od zabawy integracyjnej. Była to okazja do lepszego poznania nowych koleżanek i kolegów. Następnie nasi goście wcielili się w role detektywów przyrody. Każda grupa miała za zadanie odnaleźć liście w danym kolorze i rozwiązać kolejno zagadkę, krzyżówkę oraz wykreślankę. Wszyscy spisali się doskonale, dobrze się przy tym bawiąc.
Na koniec czekała na nas praca plastyczna, podczas której dzieci  wykazały się dużą kreatywnością oraz zdolnościami manualnymi.
Fantastyczna atmosfera i zabawa towarzyszyły nam przez całe sobotnie przedpołudnie.
Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za uczestnictwo w Poranku! Zapraszamy już za miesiąc na kolejne spotkanie! Pamiętajcie - trzecia sobota listopada!

Dzisiaj jest: Sobota
19 Stycznia 2019