„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

PostHeaderIcon IV sesja Społecznej Rady Bibliotecznej

16 października br. odbyła się IV sesja Społecznej Rady Bibliotecznej. Po raz pierwszy członkowie Rady spotkali się w nowej siedzibie Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu.

Przewodnicząca Pani Ewa Żbikowska przedstawiła proponowane zmiany w Regulaminie Społecznej Rady Biblioteki. Zmiany dotyczyły dostosowania Regulaminu do nowego Statutu Biblioteki. Propozycje zostały pozytywnie zaopiniowane przez Radę. W kolejnym punkcie spotkania Małgorzata Sobiesiak dyrektor Biblioteki przedstawiła członkom Rady nowe zadania instytucji oraz plany na następny rok.

Na zakończenie spotkania członkowie Rady podjęli dyskusję oraz pozytywnie zaopiniowali nowe propozycje działań dodając także swoje pomysły i sugestie związane z działaniami Biblioteki w roku 2019. Będzie to z pewnością punktem wyjścia do tworzonych w najbliższym czasie projektów działań Biblioteki na następny rok kalendarzowy i wniosków na zewnętrzne środki finansowe.

Dzisiaj jest: Sobota
19 Stycznia 2019