”Dużo czytam, bo to zdrowo, umysł mądry, a Ja(Ty) zdolny” Kacper Kawiecki

PostHeaderIcon W odwiedzinach w Bibliotece

W tym tygodniu Bibliotekę odwiedziły kolejne grupy! Bardzo się cieszymy, że nasza nowa siedziba przyciąga coraz to więcej użytkowników.  Gościliśmy m.in.  klasy licealne z ZSP a także uczniów i ze Szkoły Podstawowej  nr 2 i 3.

Młodzież miała okazję poznać Bibliotekę od wewnątrz. Zapoznali się z katalogiem on-line, zasadami wypożyczania i rezerwowania książek. Nie zabrakło także rozmów o literaturze. Punktem kontrolnym był quiz ze znajomości lektur szkolnych. Młodsze klasy uczestniczyły w warsztatach tematycznych. Przedszkolaki miały okazję wysłuchać wierszy na temat jesieni a także doskonalenia swoich umiejętności manualnych w pracach plastycznych, które wymagały skupienia oraz dużej kreatywności.Nieco starsi uczniowie – klasa 3, zapoznała się z przyjaznym robotem, który mieszka w Bibliotece i cieszy się ogromną popularnością. Photon nie potrafi liczyć, dlatego starsi koledzy mieli okazję nauczyć robota tabliczki mnożenia! Każda grupa opuszczając Bibliotekę wychodziła z ogromnym zadowoleniem, co nas niezmiernie cieszy! A jeszcze bardziej, gdy słyszymy słowa „Biblioteka jest fajna!"

Serdecznie dziękujemy: wychowawcom: Pani Małgorzacie Olszewskiej, Honoracie Ulatowskiej, Ewie Targońskiej i Beacie Kasule za współpracę a także uczniom za aktywność, fantastyczną zabawę i zapraszamy do nas częściej!

Dzisiaj jest: Piątek
14 Grudnia 2018