„Czytać książki wielka chluba, wszystko w życiu mi(ci) się uda” Zuzanna Kawiecka

PostHeaderIcon Zaproszenie na wyjazd teatralny

Zapraszamy na kolejny wyjazd teatralny tym razem będzie to słynny spektakl „Piloci” w teatrze Muzycznym ROMA

PILOCI” to pełna emocji musicalowa opowieść o miłości brutalnie przerwanej przez II wojnę światową. Wielkie uczucie łączące Jana, młodego polskiego pilota wojskowego i Ninę, warszawską aktorkę kabaretową i piosenkarkę, rozgrywa się na tle wydarzeń historycznych lat 30. i 40. ubiegłego wieku, przede wszystkim Bitwy o Anglię, w której niezwykle doniosłą rolę odegrali polscy piloci.

Wyjazd dn. 17 listopada (sobota) godz.16:00. Koszt biletu 120 zł. plus przejazd i ubezpieczenie 32 zł. Zapisy do 16 października w Filii nr 1 MBP lub pod nr tel.29 714 10 27

Dzisiaj jest: Piątek
19 Kwietnia 2019