„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon VIII profilaktyczna gra miejska w Bibliotece

3 października w Bibliotece miał miejsce punkt VII profilaktycznej gry miejskiej o Puchar Burmistrza Miasta Przasnysz. Uczestnicy mieli okazję wykorzystać swoją wiedzę dotyczącą zasad bezpieczeństwa, udzielania pierwszej pomocy a także wykazać się znajomością historii naszego miasta i zabytków.

Rywalizacja była ogromna ale uczestnicy bawili się znakomicie. W formie quizu interaktywnego uczestnicy mogli wykazać się współpracą i zdolnością komunikowania się. Serdecznie dziękujemy organizatorom: Komendzie Powiatowej w Przasnyszu i KH ZHP w Przasnyszu za współpracę a także wszystkim uczestnikom – za wspaniałą atmosferę i zapraszamy oczywiście do odwiedzania naszej Biblioteki!

19 Grudnia 2018
Abraham, Beniamin, Dariusz, Gabriela,