Ikona Facebooka


„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon Kolejne odwiedziny w bibliotece!

Kolejne odwiedziny w bibliotece! Nowa siedziba przyciąga coraz twięcej dzieci, uczniów i starszej młodzieży.  Dziś z wizytą przyszli uczniowie z klasy V B z wychowawczynią Panią Justyną Kaliszewską ze Szkoły Podstawowej nr 1!

Zwiedzanie Biblioteki - w tym miesiącu - to stały element zajęć. Nowa siedziba, przestrzeń i aranżacja wnętrz zachwyca naszych gości. Dzieci wchodząc po raz pierwszy do Biblioteki mówią: „łaaał!",  co nas – pracowników – ogromnie cieszy!

Po zwiedzaniu rozmawialiśmy na temat książek, zalet czytania a także o tym, co może zachęcić do sięgnięcia po książkę. Powstały piękne plakaty, zachęcające do czytania ale także do odwiedzania Biblioteki, w której jest fajnie! Na koniec zajęć odbył się quiz z zakresu znajomości lektur szkolnych, podczas którego uczniowie rywalizowali ze sobą w grupach.

Serdecznie dziękujemy – uczniom klasy V B oraz Pani Justynie Kaliszewskiej – za fantastyczną atmosferę, zaangażowanie a także współpracę i zapraszamy na kolejne spotkania z Biblioteką!

 
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj jest: Piątek
19 Kwietnia 2019
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad,
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner,
Włodzimierz

Do końca roku zostało 257 dni.
Zodiak: Baran
Reklama
Reklama
Reklama
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama