"Z przyjemności, z konieczności, Przasnyszanie przybywajcie! Nasza biblioteka na Was czeka” Jan Chmielewski

PostHeaderIcon Na ratunek Photonowi

Główną atrakcją dzisiejszych zajęć z cyklu "Wakacje z Biblioteką" były  roboty Photon. Nauka programowania okazała się wspaniałą zabawą dla  naszych uczestników.

Pokonywanie toru przeszkód, trafianie piłką do celu, wyścigi to tylko  niektóre z zadań, jakie stały przed naszymi gośćmi.
Po zajęciach teoretycznych dzieci mogły wykazać się praktycznymi  umiejętnościami programując robota Photon.
Zajęcia okazały się fantastyczną nauką programowania a zarazem świetną zabawą.
Odpowiednio dobrane metody pracy wykorzystujące nowoczesne technologie  są niewątpliwie przyjaznym środowiskiem dla dzieci.
Nauka poprzez zabawę jest bardziej efektywna, pełna zaangażowania oraz  miłych chwil.
Serdecznie dziękujemy za dzisiejsze zajęcia.

Dzisiaj jest: Wtorek
23 Kwietnia 2019