„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon Bezpieczne wakacje

Przasnyscy policjanci z myślą o bezpieczeństwie w czasie wakacji aktywnie uczestniczą w różnego rodzaju spotkaniach. Dziś w naszej bibliotece odbyła się prelekcja z policjantem Panem asp.szt. Krzysztofem Błaszczakiem, której celem było przypomnienie dzieciom zasad bezpieczeństwa podczas zabawy w domu i na podwórku.

Funkcjonariusz policji szczególną uwagę poświęcił tematowi dotyczącemu bezpieczeństwa nad wodą. Przestrzegał przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk, rozpalaniem ognisk, organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach. Celem spotkania było przypomnienie uczestnikom podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, czy na drodze, uwrażliwienie na różne niebezpieczeństwa oraz kształtowanie wyobraźni. Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu za pomoc w organizacji ciekawych i pożytecznych zajęć.

Dzisiaj jest: Czwartek
13 Grudnia 2018