„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon Z Biblioteką w Łazienkach Królewskich

Wczoraj, w słoneczne niedzielne popołudnie zabraliśmy naszych czytelników do Łazienek Królewskich na Koncert Chopinowski. Po raz pierwszy (a sądząc po reakcjach uczestników, nie ostatni) organizowaliśmy wyjazd na tego typu wydarzenie. To była prawdziwa uczta duchowa!

W tegorocznym - 59. sezonie Koncertów Chopinowskich wystąpi w sumie 42 pianistów. Są to zarówno największe sławy muzyki klasycznej, jak i młodzi, uzdolnieni muzycy, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę. Dzięki występom wybitnych pianistów oraz urokliwej scenerii Łazienek Królewskich Koncerty Chopinowskie zyskały miano kulturalnej wizytówki stolicy.

Ta "muzyczna przygoda" była dla nas wspaniałym doświadczeniem zwłaszcza, iż większość z nas brała udział w tego typu wydarzeniu po raz pierwszy.

Dzisiaj jest: Czwartek
13 Grudnia 2018