"Z przyjemności, z konieczności, Przasnyszanie przybywajcie! Nasza biblioteka na Was czeka” Jan Chmielewski

PostHeaderIcon Wycieczka przedszkolaków do Filii nr 1

Dziś gościliśmy w naszej bibliotece grupę 6-latków z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Przasnyszu. Dzieci zwiedziły wypożyczalnię, dowiedziały się co trzeba zrobić, aby zostać czytelnikiem oraz jakie są zasady wypożyczania książek.

W kolejnej części spotkania uczestnicy wycieczki odwiedzili czytelnię. Naszych gości zaprosiliśmy do wysłuchania bajki pt. "Roszpunka", w czytaniu której brał czynny udział jeden z przedszkolaków. Na zakończenie spotkania dzieci miały możliwość zabawy w bibliotekarza, stawiając własnoręcznie pieczątkę na mini książeczce. Wszystkim dzieciom podobała się wizyta w naszej bibliotece.

Dzisiaj jest: Piątek
14 Grudnia 2018