„Kiedy myślisz - nikt nie czeka - mylisz się! Zawsze czeka Miejska BIBLIOTEKA” Anna Wiechowska-Grzeszczuk

PostHeaderIcon Wycieczka przedszkolaków w Filii nr 1

Kolejny raz gościliśmy naszych przyjaciół z Miejskiego Przedszkola nr 1. Tym razem była to grupa 4-latków. Dla większości dzieci była to pierwsza wizyta w bibliotece, podczas której zwiedzały zaczarowany świat książek.

Dzieci dowiedziały się co trzeba zrobić aby zostać czytelnikiem i jakie są zasady korzystania z biblioteki. Podczas drugiej części spotkania dzieci z zainteresowaniem wysłuchały bajki "Trzy małe świnki". Na zakończenie wizyty dzieci otrzymały zakładki do książek oraz mini książeczki z własnoręcznie przystawioną pieczątką. Dzieciom bardzo podobała się wizyta w bibliotece i obiecały wkrótce nas odwiedzić.

19 Grudnia 2018
Abraham, Beniamin, Dariusz, Gabriela,