„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

PostHeaderIcon Skarb przyjaźni

Gościliśmy dziś  w bibliotece głównej uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno -  Wychowawczego w Przasnyszu .

Grupa wysłuchała opowiadania Marty Molickiej "Bajka o dwóch ołówkach", które stało się pretekstem do rozmowy o tym, czym jest prawdziwa przyjaźń, zastanawialiśmy się wspólnie jakie cechy powinien mieć prawdziwy przyjaciel .

W drugiej części spotkania przeszliśmy do baśni  - mówiliśmy o jej autorach ,bohaterach ,goście sprawdzili swoją wiedzę odpowiadając na wylosowane pytania, z odpowiedziami nie było problemu, okazało się ,że świat baśni  i jej bohaterów znają bardzo dobrze.

Dziękujemy za wspaniałe życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza i prześliczną laurkę.

19 Grudnia 2018
Abraham, Beniamin, Dariusz, Gabriela,